Prapa te të gjitha raportet Id: 2864

Shenja e rrugës

Raportuar në kategorinë Shenja e rrugës nga anonim në [unknown time]

*nje samafor eshte gjelbert e 2 te kuq nuk din njeri a ka drejt me shku drejt ajo samafori nalt me shigjet per me shku drejt eshte i kuq a tjetei posht i gjelbert qka me bo ktu ???

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose