Prapa te të gjitha raportet Id: 2920

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në [unknown time]

18 vjet mas lufte rruga jon e pa asfaltune. Gypat e ujsjellsit shtyllat elektrike rrjetin e kanalizimit e kem vetfinancu lagjja. Rruga mbetet e pa shtruar . Jam meshum se 30 shtepi ne ket lagje

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose