Prapa te të gjitha raportet Id: 2945

***

Raportuar në kategorinë Ndriçim publik nga anonim në [unknown time]

**ësht prishur ndriqimi te rrugica afër shtëpis sime

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose