Prapa te të gjitha raportet Id: 3017

***

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në [unknown time]

Nese ka mundsi te behet rregullimi i nevojshem i rruges. Ka edhe pjese tjera te rruges qe jane te demtuara

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose