Prapa te të gjitha raportet Id: 3090

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në [unknown time]

*Lagjen e Zabelit nr 11 As nje here nuk ësht ber investim. Infrastrukurot gjitha qe jan ber me kontribut te banorve ...

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose