Prapa te të gjitha raportet Id: 3439

Trotuar i dëmtuar

Raportuar në kategorinë Trotuar i dëmtuar nga anonim në [unknown time]

*Nuk ka kane ka ecin banoret, rrezikohen veturat kur kyqen ne rrugen kryesore, edhe tek e fundit eshte Trutoar per kembesore e jo per vetura. Kurr asnjehere nuk eshte i lire.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose