Prapa te të gjitha raportet Id: 3600

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në [unknown time]

Rruga pajazit ahmeti ne gjilan komplet e pa asfaltur 18 vjet premtime t kota e rrena .

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose