Prapa te të gjitha raportet Id: 4960

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 17:00, Die 7 prill 2019

*Rrua per tek shkolla e bujqsis grop ne reug afer 50cm mes rruges ka punuar kompania e ujsellsit dhe e ka lan t hapur pa perfundu osht grop e rrezikshme per automjete por edhe per kembsor se nuk ka as ndriqim publik

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose