Prapa te të gjitha raportet Id: 547

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në [unknown time]

*

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose