Prapa te të gjitha raportet Id: 6695

Ujëra të zeza

Raportuar në kategorinë Ujëra të zeza nga anonim në [unknown time]

*Me vite të tëra këto ujëra të zeza rrjedhin nëpër rrugë

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose