Prapa te të gjitha raportet Id: 6848

Trotuar i dëmtuar

Raportuar në kategorinë Trotuar i dëmtuar nga anonim në 16:57, e shtunë 9 prill 2022

Pershendetje keto pengesa jane vendosur nga pronaret e lokaleve edhe pse nuk jane prone e tyre por jane parkingje te banoreve. Gjithashtu pasi qe eshte i bllokuar parkingu makinat parkohen ne troruar duke e uzurpuar edhe ate.Inspektoriati ka qene dje por te njejtat nuk jane larguar.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • Ende asgjë nuk është ndërmarr. TURP

    Postuar nga Emri juaj ne 13:51, e diel 26 qershor 2022

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose