Prapa te të gjitha raportet Id: 857

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në [unknown time]

*kjo rruge ka qene e asfaltuar derisa para tri viteve kompania kontraktuese e komunes se Gjilanit per rregullimin e lumit qe kalon ne fund te rruges 70 metershe te fotografuar, gjat kryerjes se punimeve ne lum e ka demtuar rrugen ne kete mase, nga komuna na eshte premtuar se do ta rregullojne por kjo nuk po ndodh qe sa vite. Kthejeni rrugen e demtuar se paku si ka qene

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose