Prapa te të gjitha raportet Id: 2075

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 08:41, Sht 13 janar 2018

*grope ne rrugen Hamdi Grajcevci

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *Kjo rrugë është rregulluar.

    Postuar ne menyre anonime ne 09:53, e enjte 21 mars 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose