Prapa te të gjitha raportet Id: 2842

***

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 08:54, Enj 5 prill 2018

*Lagjen metush krasniqi ne gjilan

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose