Prapa te të gjitha raportet Id: 2930

***

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 11:57, M�r 11 prill 2018

*Rrug e prishur

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose