Prapa te të gjitha raportet Id: 3130

***

Raportuar ne kategorinë Gropë n'rrugë nga Petrit Avdullahu ne 05:36, H�n 30 prill 2018

**

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose