Prapa te të gjitha raportet Id: 3131

Ndriçim publik

Raportuar ne kategorinë Ndriçim publik nga Petrit Avdullahu ne 05:43, H�n 30 prill 2018

Ne te gjitha rruget afer rruges "Kuvendi i Leshes" eshte rregulluar ndriqimi publik.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose