Prapa te të gjitha raportet Id: 3134

Trotuar i dëmtuar

Raportuar në kategorinë Trotuar i dëmtuar nga anonim në 05:46, H�n 30 prill 2018

*

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar ne menyre anonime ne 12:56, e premte 26 prill 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose