Prapa te të gjitha raportet Id: 3155

Gropë n'rrugë

Raportuar ne kategorinë Gropë n'rrugë nga Petrit Avdullahu ne 06:26, M�r 2 maj 2018

*

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose