Prapa te të gjitha raportet Id: 3156

Gropë n'rrugë

Raportuar ne kategorinë Gropë n'rrugë nga Petrit Avdullahu ne 06:30, M�r 2 maj 2018

*

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar ne menyre anonime ne 13:09, e hënë 26 gusht 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose