Prapa te të gjitha raportet Id: 3319

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 12:24, M�r 16 maj 2018

**tash e 6 vite eshte bere mbyllja e lumit "banja" ne qender te qytetit Gjilan dhe tash e 5 vite eshte demtuar rruga dhe nuk ekzistojne trotuare por vetem kjo "rruge" nqs mund te quhet kshtu, si dhe vie erë shum e keqe pas mbylljes qe i kan bere lumit

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose