Prapa te të gjitha raportet Id: 3364

***

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 15:57, Pre 18 maj 2018

**ka shume mbeturina dhe kurr nuk i hekin Nese ndermarin naj sen kish me qene mir Edhe ndriqim nuk ka

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar ne menyre anonime ne 12:44, e premte 26 prill 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose