Prapa te të gjitha raportet Id: 3563

***

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 15:23, M�r 13 qershor 2018

**tash e 4 5 vite kjo rruge eshte ne kete gjendje. -- ZONA 1 E QYTETIT --

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar nga Koordinatori-Gjilan (Komuna e Gjilanit) ne 17:13, Enj 7 shkurt 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose