Prapa te të gjitha raportet Id: 363

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 04:56, Die 2 prill 2017

*Gropa perball shkolles Mihajl Grameno

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • Kjo pjese eshte e tmershme, gropa ne tana anet, mbikarkes e madhe nga Makinerit e renda, rrezikim i kalimtareve, pjese me trotuara te penguara, nxenesit e Shkolles Fillore Mihail Grameno jane te rrezikuar ne cdo moment*

    Postuar nga IK ne 09:11, H�n 3 prill 2017

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose