Prapa te të gjitha raportet Id: 3761

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 07:58, H�n 30 korrik 2018

Gropa ne rrugen Llapi ne Fushe Kosove eshte ber nga kompanija rajonale Ujsjellsi Prishtina kirse mbeturinat jan pastruar por prap qytetaret e pandershem i kan hudhur Kosovë Fushë Kosovë Rr. E Llapit

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar ne menyre anonime ne 12:41, e premte 26 prill 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose