Prapa te të gjitha raportet Id: 389

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 16:02, H�n 3 prill 2017

*Pershendetje, ju lutem shume nese keni mundesi me ardh ne Gjilan ne lagjen Dheu i Bardh,rruga Avdulla Presheva nr 11 me ba nje video inqizim per te pare rrezikun qe po na kanoset banoreve te ksaj lagje per shkak te shtepive te rrenuara qe nga pas lufta te cilat po rrezikojn jeten e qytetareve per shkak se her pas here keto shtepi po rrenohen pak nga pak vetvetiu, gjithashtu keto shtepi jsne bere deponi e mbeturinave, pastaj edhe qerdhe per qent endacak qe ka ber streh ne keto shtepi te djegura dhe te rrenuara. Une po ju dergoj disa foto vetem sa per ilustrim me shpres se ju do te gjeni kohe per te ber nje dokumentar me qellim te sensibilizimit te ketij problemi dhe zgjidhjen e saj. Faliminderit shume! Shaban Hasani tel per kontakt 045 370 794

Sent from my iPhone

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose