Prapa te të gjitha raportet Id: 3960

***

Raportuar në kategorinë Ujëra të zeza nga anonim në 15:34, Pre 31 gusht 2018

Ne kete rruge kan filluar te dalin ne siperfaqe ujrat e zeza ose uji i ujesjellsit.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *Është rregulluar ankesa e raportuar. Faleminderit për kontributin tuaj. !

    Postuar ne menyre anonime ne 13:43, e hënë 30 shtator 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose