Prapa te të gjitha raportet Id: 3978

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 19:39, Mar 4 shtator 2018

Kerkojme nga Komuna e Fushe Kosoves qe rrugen "Deshmori" ne Miradi te Eperme ta lidh, permes asfaltimit, me rrugen "Meshari" te Fushe Kosoves, qe shtrihet prane vijes hekurudhore. Nje investim i tille do te ishte me interes shume te madh per te gjithe qytetaret e kesaj komune qe deshirojne t'i shmangen tollovise ne trafik duke u qasur ne Magjistralen M9. Gjatesia e kesaj rruge nuk i kalon 150 metra, dhe nuk mund te kete kosto te larte financiare.

Me respekt, adem breznica

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose