Prapa te të gjitha raportet Id: 4051

***

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 15:22, Pre 28 shtator 2018

*eshte ber ai deponi vin edhe nga lokalet qe jan ne rrugen b hedhin ketu

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar ne menyre anonime ne 13:05, e premte 26 prill 2019

  • *Komuna e Fushë Kosovës na ka blloku me rrugë ju lutemi t"na rregulloni rrugën se nuk kemi ka me dalë nga objekti i hyrjes.mos e leni për fushatë.

    Postuar nga Emri juaj ne 08:54, e martë 24 shtator 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose