Prapa te të gjitha raportet Id: 4105

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 07:41, Pre 5 tetor 2018

Kjo grope gjinden ne rrugen perball komunes se fushe kosoves nja 100m large komunes dhe ka afer 1 vit qe eshte ne kete gjendje

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose