Prapa te të gjitha raportet Id: 4109

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 09:17, Pre 5 tetor 2018

*puseta e hapur në rrugën dardania

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar ne menyre anonime ne 12:29, e premte 26 prill 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose