Prapa te të gjitha raportet Id: 4282

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 11:28, Enj 25 tetor 2018

Ketu me pare ishte kontejneri, gjdo dit stermbushej nga hudhja e te gjith banoreve te banesave per’rreth. Me pas e larguan kontejnerin rreth 30m nga ky lokacion dhe askush nuk i hudh atje mirpo ketu vazhdojn ti hudhin (iu vie ma leht). Kundermimi gjat veres na pamundesonte ti hapnim dritaret e shtepive tona per rreth. Kurese dimrit qente endacak na rrezikojne. Shpresoj qe dikush te merr ndonje hap per kete qeshtje. 😟

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar nga Koordinatori-Gjilan (Komuna e Gjilanit) ne 12:57, Pre 1 mars 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose