Prapa te të gjitha raportet Id: 4310

Trotuar i dëmtuar

Raportuar në kategorinë Trotuar i dëmtuar nga anonim në 12:16, M�r 31 tetor 2018

*grope ne trotoar

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar ne menyre anonime ne 12:35, e premte 26 prill 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose