Prapa te të gjitha raportet Id: 4353

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 20:04, Mar 6 n�ntor 2018

*Deponi e egër e mbeturinave qe ndodhet skaj rrugës në hyrje të fshatit Miradi e Eperme.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose