Prapa te të gjitha raportet Id: 4498

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 13:05, Enj 6 dhjetor 2018

*ne kete rruge kapaket e pusetave kane rene nen nivelin e asfaltit me çka edhe eshte krijuar gropë e cila edhe i dëmton veturat qe kalojnë andej. Gjithashtu edhe asfalti eshte i prerë në mes të rrugës.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar ne menyre anonime ne 12:37, e premte 26 prill 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose