Prapa te të gjitha raportet Id: 4554

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 13:24, Enj 13 dhjetor 2018

Drenas rruga per shtrubullov qe ni muj ikan qel keta shakta

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose