Prapa te të gjitha raportet Id: 4660

Gropë n'rrugë

Raportuar ne kategorinë Gropë n'rrugë nga Petrit Avdullahu ne 06:13, e enjte 24 janar 2019

*

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar ne menyre anonime ne 12:27, e premte 26 prill 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose