Prapa te të gjitha raportet Id: 4692

Trotuar i dëmtuar

Raportuar në kategorinë Trotuar i dëmtuar nga anonim në 15:03, Enj 7 shkurt 2019

**Te Teatri i qytetit Gjilan

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar nga Koordinatori-Gjilan (Komuna e Gjilanit) ne 12:47, Pre 1 mars 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose