Prapa te të gjitha raportet Id: 4748

Ndriçim publik

Raportuar në kategorinë Ndriçim publik nga anonim në 21:01, e mërkurë 20 shkurt 2019

*Pershendetje , po raportoj per lagjen time e cila nuk ka as ndriqim dhe rruga esht shum e keqe kurse kur bie shi , lirisht mer nje anije dhe lundro ... Shpresoj qe kjo ankes qe te behet diqka mir . Ju Faliminderit ! Ne Foto e shihni se si esht !

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar nga Koordinatori-Ferizaj (Komuna e Ferizajt) ne 08:25, e enjte 21 mars 2019
    Moderated by Komuna e Ferizajt at 08:49, e enjte 21 mars 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose