Prapa te të gjitha raportet Id: 4749

Shenja e rrugës

Raportuar në kategorinë Shenja e rrugës nga anonim në 09:02, e enjte 21 shkurt 2019

*rruga quhet Fehmi Agani, mirpo makina e kerkimit e nreqe.com nuk ma gjeti, mu desh ta gjeu ne harte

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar ne menyre anonime ne 12:24, e martë 26 shkurt 2019, shenuar si i rregulluar

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose