Prapa te të gjitha raportet Id: 4750

***

Raportuar në kategorinë Ujëra të zeza nga anonim në 09:02, e enjte 21 shkurt 2019

*Ne rrugen "Komandant Xhaviti" ne Sllapuzhan ujerat e zeza jane dale mbi siperfaqen e tokes, kerkojme nga Komuna e Suharekes qe sa me shpejt te ndermerr masa te shpejta dhe te intervenoj ne rrwgullimin ujrave te zeza.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose