Prapa te të gjitha raportet Id: 4752

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 15:38, e enjte 21 shkurt 2019

*Mungon kapaku i pusetës në rrugën “Sami Frashëri” që lidhet me rr. “Shpëtim Robaj”.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose