Prapa te të gjitha raportet Id: 4755

Trotuar i dëmtuar

Raportuar në kategorinë Trotuar i dëmtuar nga anonim në 20:05, e enjte 21 shkurt 2019

Gjendja e trotuarit pas perfundimit te punimeve. Eshte tmerr sesi lejohet me pas kesi pamje me rruge kryesore te kryeqytetit.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *Trotuari pas punimeve këtu nuk është rregulluar ende.

    Postuar ne menyre anonime ne 16:10, e hënë 25 mars 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose