Prapa te të gjitha raportet Id: 4762

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 08:18, H�n 25 shkurt 2019

Tmerr i tmerrit

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar nga Koordinatori-Gjilan (Komuna e Gjilanit) ne 13:08, Pre 1 mars 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose