Prapa te të gjitha raportet Id: 4831

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 14:09, M�r 13 mars 2019

Te rrethi Drenasit rruga per shtrubullov

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose