Prapa te të gjitha raportet Id: 4917

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 13:38, e martë 2 prill 2019

*Mungon kapaku i Kanalizimit. Aktualisht une si banor i lagjes kujdesem cdo muaj qe ta mbuloj me panele druri por kjo nuk eshte zgjidhje. Do te ishte e udhes qe te vendoset nje kapak hekuri.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *Ende nuk janë vendosur mbulesat e pusetave në këtë.

    Postuar ne menyre anonime ne 12:40, e mërkurë 17 prill 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose