Prapa te të gjitha raportet Id: 4963

***

Raportuar ne kategorinë Gropë n'rrugë nga Isuf Zejna ne 03:44, e hënë 8 prill 2019

**

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar ne menyre anonime ne 12:20, e premte 26 prill 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose