Prapa te të gjitha raportet Id: 5044

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 07:43, e mërkurë 17 prill 2019

Gropa ne udhekqyrin kryesore ne Fushe Kosove, afer shkolles Mihal Grameno. Po ashtu edhe trotuaret e uzurpuar nga ndertuesit te cilit ne vazhdimesi rrezikojn jeten e qytetareve.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar ne menyre anonime ne 12:24, e premte 26 prill 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose