Prapa te të gjitha raportet Id: 5047

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 07:30, Pre 19 prill 2019

*Kesajde kalojn femijet per ne shkoll dhe komuna asnjeher nuk ka nderhye as nuk ka ber ndonje rrug tveqant qe femijet te kalojn por neper ket vend duhet kalojn kurse ktu vetem se grumbullohen mbeturina fmijet jan ne rrezik nga infektimi sepse ndalen kalojn neper to tasht sezona pranveres ka gjarprinj kishte me qen mir sa ska ndodh ndonje gje ekeqe te nderhyhet.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar nga Koordinatori-Viti (Komuna e Vitisë) ne 10:22, M�r 24 prill 2019
    Moderated by Komuna e Vitisë at 15:43, M�r 24 prill 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose