Prapa te të gjitha raportet Id: 5057

Ndriçim publik

Raportuar në kategorinë Ndriçim publik nga anonim në 19:59, e shtunë 20 prill 2019

*pershendetje ,ne rrugen tem Pal Paluci nF.Kosove nuk punon ndriqimi publik qe nji muj e teper sa ma shpejt ju lutna me nreq.1,2,3punojne , 4 nuk punon.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose